Авто

Porsche обіцяє не перетворювати автомобілі в смартфони на колесах

Taycan Cross Turismo

Незважаючи на бездротові оновлення програмного забезпечення, Porsche не збирається рівнятися на виробників смартфонів і регулярно випускати апдейти для своїх автомобілів.

Все більше автовиробників оголошують про підтримку бездротових оновлень програмного забезпечення для своїх моделей. Наприклад, електричні седани Porsche Taycan після оновлення “софта” навчилися швидше розганятися (у випадку моделі Turbo S), обзавелися більш просунутою зарядкою батареї і функцією Smartlift для моделей, оснащених пневматичною підвіскою.

Хоча Porsche вже готує для електрокара нові апдейти, керівник проекту Taycan Роберт Мейер в інтерв’ю виданню Autocar розповів, що марка аж ніяк не збирається перетворювати свої автомобілі в смартфони на колесах і втомлювати власників постійними оновленнями програмного забезпечення.

Читайте також:  У Дубаї виявили кинутий «Бетмобіль» з трилогії Крістофера Нолана

Залишається в силі і традиційна формула випуску моделі наступного покоління з подальшим оновленням в середині циклу приблизно через чотири роки. Впроваджуючи підтримку оновлень “софта” за допомогою бездротового підключення до інтернету, компанія планує вбудовувати в автомобілі більше обладнання на заводі, але обмежувати до нього доступ шляхом платного розблокування або підписки на ті чи інші функції.

Слідом за Taycan і Taycan Cross Turismo наступною моделлю Porsche, що підтримує бездротові оновлення, швидше за все, буде Macan нового покоління.