Політика

У Байдена заявили про нову політику щодо КНДР

КНДР

США не стануть прагнути до великої операції з Північною Кореєю, але працюватимуть для повної денуклеаризації півострова.

Президент США Джо Байден і його адміністрація будуть застосовувати “вивірений, практичний підхід” для денуклеаризації Корейського півострова. Про це на брифінгу заявила прес-секретар Білого дому Джен Псакі, повідомляє в суботу, 1 травня, Укрінформ.

“Я можу підтвердити, що ми завершили наш огляд політики щодо КНДР, він був ретельний, старанний і всеосяжний. Ми тісно консультувалися із зовнішніми експертами і нашими попередниками з кількох адміністрацій. І наш шлях вперед ѓрунтується на уроках, які вони засвоїли і якими поділилися”, – розповіла Джен Псакі.

Читайте також:  В Укроборонпромі не знають про торгівлю зброєю з РФ

Вона наголосила, що мета Сполучених Штатів – повна денуклеаризація Корейського півострова, те, що “вислизнуло від попередніх чотирьох адміністрацій”.

Псакі також зазначила, що США не стануть прагнути до великої операції, а будуть застосовувати зважений, практичний підхід, що “підвищить безпеку Сполучених Штатів, наших союзників і військових сил”.

Прес-секретар Білого дому також додала, що США продовжать консультації в цій сфері з Південною Кореєю, Японією та іншими союзниками.