Суспільство

На Великдень в храмах України очікують мільйон віруючих

Великдень

За порядком стежитимуть близько 21 тисяча правоохоронців, які заступлять на службу і будуть перебувати поблизу церков.

У пасхальних богослужіннях в Україні, які будуть проводитися майже в 14 тисячах храмів, візьме участь близько мільйона віруючих. Про це в суботу, 1 травня, повідомляє прес-служба Нацполіції.

Зазначається, що в цей день на службу заступить більш як 21 тисяча поліцейських, які будуть перебувати поблизу культових споруд, а також стежити за безпекою на дорогах і біля місць відпочинку громадян.

Публічну безпеку і порядок забезпечуватимуть понад 29 тисяч правоохоронців: 21,1 тис. поліцейських, 1,6 тис. військовослужбовців Нацгвардії, 1,4 тис. курсантів закладів МВС, а також працівники ДСНС. Вони будуть знаходитися поблизу культових споруд, а також стежити за безпекою на дорогах і біля місць відпочинку громадян.

Читайте також:  В Україні від COVID-19 щеплено 1,7 млн осіб

У поліції також повідомили, що правоохоронці, які заступають на службу в святкові дні, будуть не тільки стежити за порядком, а й контролювати дотримання карантину. При цьому вони будуть проводити в першу чергу роз’яснювальну роботу, а в разі ігнорування зауважень – притягувати порушників до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Поліцейські закликають громадян дотримуватися карантину, зокрема – соціальної дистанції і використання засобів індивідуального захисту.