Технології

CarDongle перетворює автомобіль в Android-комп’ютер на колесах

CarDongle

CarDongle-мініатюрний комп’ютер, значно розширює стандартні можливості автомобіля. Новий гаджет має восьмиядерний процесор, 4 ГБ оперативної пам’яті і може підключитися до будь-якого авто, який підтримує Android Auto.

CarDongle зовні нагадує автомобільну зарядку для смартфонів. Гаджет вставляється в USB-роз’єм, перетворюючи автомобіль з Android Auto в повноцінний комп’ютер на колесах. Усередині компактного корпусу знаходиться восьмиядерний процесор, що працює на частоті 2,0 ГГц, 4 ГБ оперативної пам’яті і накопичувач на 64 ГБ. Є підтримка microSD до 128 ГБ. В якості операційної системи використовується Android 9 Pie.

Пристрій оснащений вбудованим мікрофоном, GPS, Wi-Fi і Bluetooth 5.0. Для повноцінної роботи додатків потрібне підключення до інтернету. Воно також потрібно для доступу до нових функцій, які будуть випускатися разом з системними оновленнями.

Читайте також:  Слух: Sony засмутить шанувальників компактних смартфонів

Автомобільний комп’ютер CarDongle представлений на Indiegogo за стартовою ціною $ 99 за базову версію на 2 + 16 ГБ. Варіант на 4 + 64 коштує $119, а перші поставки заплановані на липень цього року.