Авто

Автомобілі BMW сповіщатимуть про камери на дорогах

BMW

В автомобілях BMW стане доступною функція попередження про дорожні камери. Її можна буде придбати на порталі BMW ConnectedDrive.

Якщо на шляху проводиться контроль швидкості руху або проїзду на червоне світло, система завчасно повідомить про місця розташування таких камер і нагадає про необхідність знизити швидкість, а також перевірити дозволений швидкісний ліміт на заданій ділянці дороги. Про це розповіли у BMW.

Система також буде сповіщати водія про ділянки дороги з високою ймовірністю виникнення ДТП. Візуальні попередження будуть відображуватися в полі зору водія. Якщо автомобіль обладнаний проєкційним дисплеєм, можна обрати, де будуть показані попередження про камери. Для цього необхідно перейти в налаштування дисплеїв автомобіля і вибирати бажаний екран для відображення попереджень.

Читайте також:  Слідом за Xiaomi та Huawei ще одна технологічна компанія може випустити автомобіль

Придбати функцію можна в BMW ConnectedDrive у розділі Store. Автомобіль повинен бути прив’язаний до облікового запису власника на порталі. Доступність функції відображується в списку сервісів і залежить від оснащення конкретного автомобіля.

Після покупки система буде автоматично встановлена ​​в автомобіль і доступна для використання. До того ж вона стане активна за замовчуванням. Деактивувати попередження про дорожні камери можна в головному меню програми, розташованому в розділі APPS автомобіля.

Функцію попередження про дорожні камери зможуть отримати моделі, оснащені операційною системою BMW 7 (версія ПО 20-07) в поєднанні з опцією Live Cockpit Professional.

Для відображення інформації на проєкційному дисплеї потрібна остання версія HUD High. Якщо цієї опції в автомобілі немає, то попередження про камери будуть відображуватися тільки на приладовій панелі.

Читайте також:  Електромобілі Tesla почали продаватися за біткоїни

Функція показує інформацію лише про стаціонарні камери контролю швидкості і проїзду на червоне світло, але не попереджає про мобільні камери контролю швидкості, камери контролю розмітки, смуги руху та фіксації середньої швидкості руху.