Авто

Volkswagen потрапив під слідство через невдалий першоквітневий жарт

Voltswagen

Невдалий першоквітневий жарт Volkswagen про перейменування в Voltswagen загрожує автовиробнику серйозними неприємностями. Комісія з цінних паперів США почала розслідування: фахівцям належить з’ясувати, чи відбилася необачна заява компанії на вартості її акцій.

Про хід розслідування інформації поки немає. Der Spiegel повідомляє, що американське представництво Volkswagen, яке і запустило “качку” про перейменування марки, вже отримало запит на надання даних від Комісії з цінних паперів і буде співпрацювати зі слідством.

Читайте також:  Tesla Model 3 став найбільш продаваним автомобілем у світі

Повідомлення про те, що Volkswagen має намір перейменуватися Voltswagen в США, розійшлося по закордонних ЗМІ напередодні 1 квітня 2021 року. Багато видань засумнівалися, що подібний хід можливий, і припустили, що це всього лише рання першоквітневий жарт.

Однак 30 березня на сайті Volkswagen of America дійсно з’явилася інформація про те, що компанія готується до ребрендингу, запланованого на травень: нібито, електрокари марки відтепер будуть продаватися на американському ринку під маркою Voltswagen.

Через добу після публікації релізу з’ясувалося, що це був лише маркетинговий хід для залучення уваги до електрокару ID.4-словом “voltswagen” компанія хотіла обіграти слово “вольт”, що позначає одиницю виміру електричного потенціалу. Автовиробник визнав, що “жарт зайшов занадто далеко” і вибачився за те, що ввів громадськість в оману.

Читайте також:  Купе Bentley Continental GT3 перевели на біопаливо

Невдалий жарт вдарив по іміджу Volkswagen і підірвав довіру громадськості до німецького автовиробника. Тепер до репутаційних проблем додалося ще й розслідування комісії з цінних паперів США.

Джерело: Der Spiegel