Авто

За дев’ять років Volkswagen знизить викиди CO₂ на 40 відсотків

Вітрова станція

Група Volkswagen провела перший у своїй історії захід Way to Zero, де розповіла про план дій щодо переходу до кліматичного нейтралітету. На відновлювані джерела енергії (ВДЕ), впровадження низькоемісійного виробництва і зниження викидів вуглекислого газу концерн за чотири роки збирається витратити 14 мільярдів євро.

Головні тези декарбонізації, що охопила всіх без винятку виробників, в цілому не змінюються – це ВДЕ, зниження викидів вуглекислоти по всьому ланцюжку поставок і активне просування електромобілів. Вважає, що ці заходи допоможуть домогтися 40-відсоткового скорочення емісії CO₂ вже до 2030 року, а до 2050-го Volkswagen планує стати повністю кліматично нейтральним, тобто буде компенсувати весь обсяг викидів різними «зеленими» ініціативами. При цьому при виробництві кожного автомобіля в атмосферу потраплятимуть на 17 тонн менше вуглекислого газу, ніж зараз.

Читайте також:  Зовнішність оновленого Volkswagen Polo розкрили до прем'єри

Насамперед концерн проведе великомасштабне розгортання вітряних і сонячних «ферм» по всій Європі. І перша така станція запуститься до кінця року на північному сході Німеччини. Це буде найбільша сонячна “ферма” в країні — 420 000 модулів і 170 мільйонів кіловат-годин щорічно-яку зведуть без участі держави, так як всі витрати взяли на себе Volkswagen і енергетична компанія RWE. Планується, що після підключення інших станцій в енергомережі Європи будуть надходити до семи терават-годин «зеленої» електрики на рік.

Додатковим заходом на шляху до кліматичного нейтралітету також стане декарбонізація виробництва і ланцюжків поставок. Вже зараз європейські складальні майданчики Volkswagen повністю переведені на ВДЕ.

Читайте також:  У Nissan розповіли, яким випробуванням піддали електрокар Ariya

А до 2030 року електрику з відновлюваних джерел будуть використовувати всі підприємства концерну, крім тих, що розташовані Китаї — там як і раніше висока частка вугілля. До того ж компанія почне закуповувати “зелений” алюміній і шини низьковуглецевого виробництва, а показники шкідливих викидів зробить ключовим фактором при виборі нових постачальників.

Свій внесок принесуть і судна-автовози на біопаливі і переробка акумуляторів. Зараз її глибина становить до 70 відсотків від початкової маси, але в перспективі цей показник досягне 90 відсотків.

Кінцева мета-створення економіки замкнутого циклу для батарей і необхідних для їх виробництва матеріалів. Крім того, Volkswagen прискорить електрифікацію модельно ряду, щоб вже до 2030 року 70 відсотків продажів припадало на електромобілі.