Технології

Microsoft змінить шрифт Office за замовчуванням вперше за 15 років

Microsoft

Компанія оголосила про “вихід на пенсію” штатного шрифту Calibri і запропонувала відразу п’ять варіантів заміни. Визначитися з вибором можуть самі користувачі Office: створені дизайнерами і художниками «кандидати» вже представлені на офіційному сайті Microsoft.

Microsoft

П’ять шрифтів під назвами Tenorite, Bierstadt, Skeena, Seaford і Grandview охоплюють різні стилі — гуманістичний, геометричний, Швейцарський і індустріальний. Примітно, що на відміну від колись дуже популярного Times New Roman, нові шрифти не мають штрихів на кінцях і зарубок.

Читайте також:  Microsoft запустить альтернативу ChromeOS на базі Windows 10

Tenorite   Bierstadt

Tenorite має чіткі форми і широкі символи, що на думку дизайнерів Microsoft, робить його зручним для читання на невеликому екрані. Другий варіант під назвою Bierstadt позиціонується як універсальний, так як він висловлює простоту і раціональність.

Skeena   Seaford

Skeena, за словами його творців, більше підходить для презентацій і брошур. Він характеризується помітним контрастом між стандартним і жирним шрифтом, а також має зрізи на кінцях більшості штрихів. Seaford, в свою чергу, заснований на дизайні старого стилю. Він отримав м’які асиметричні форми, які підкреслюють відмінності між буквами, створюючи більш впізнавані форми слів.

Grandview

Нарешті, Grandview, за запевненням Microsoft, передає дух і індивідуальність німецького промислового стандарту (DIN). Подібний стиль використовується в Німеччині на дорожніх покажчиках для гарної читаності На відстані і в поганих умовах.

Читайте також:  Розроблено прилад для управління електронікою пальцем [ВІДЕО]

Обраний за результатами голосування шрифт замінить Calibri в 2022 році і буде доступний в Word, PowerPoint, Excel та інших додатках офісного пакету Microsoft.