Технології

Google Assistant стане краще розуміти користувачів

Google Assistant

Розробники Android опублікували відеозвіт про останній “апгрейд” голосового помічника Google. Головними особливостями свіжої версії програми стануть покращене розпізнавання вимови користувача і просунуті алгоритми машинного навчання, які зроблять програму більш уважною до запитів.

Допомогти голосовому помічнику в поліпшенні якості роботи зможуть самі користувачі. Зокрема, Google дозволить власникам Android-пристроїв навчати додаток правильному розпізнаванню імен контактів.

Завдяки “тренуванню” програма зможе безпомилково визначати, кому саме з контактів слід зателефонувати під час диктування. При цьому записаний аудіофрагмент не буде зберігатися на пристрої, але буде проаналізований помічником з метою більш точної вимови імені в майбутньому.

Читайте також:  Нові навушники Google на офіційному зображенні до анонсу

Крім того, Google працює над тим, як додаток обробляє контекст і враховує інтереси користувача, а також його недавні запити. Наприклад, по команді “постав таймер на п’ять… ні, на десять хвилин” голосовий помічник буде автоматично скасовувати назване першим числове значення на користь другого.

Поліпшення сприйняття контексту торкнеться і інші команди завдяки використанню технології машинного навчання Google Bert. Зараз нові можливості Google Assistant проходять стадію тестування – про дату релізу відповідного апдейту буде оголошено пізніше.