Криптовалюти

Жартівлива криптовалюта за 2 місяці зробила користувача мільйонером

Dogecoin

На початку лютого цього року 33-річний житель Лос-Анджелеса вклав приблизно $180 000 в криптовалюту Dogecoin, створену спочатку виключно заради жарту. Зовсім недавно він розповів, що тепер став мільйонером, адже всього за два місяці вартість цієї валюти зросла в рази.

Автор YouTube-каналу THE DOGECOIN MILLIONAIRE інвестував в спірну криптовалюту 5 лютого цього року — через день після того, як Ілон Маск написав про неї в своєму Twiiter. Тоді всього одного слова мільярдера вистачило, щоб за півгодини її вартість зросла на цілих 45%.

Читайте також:  Криптовалюта Chia виводить SSD з ладу всього за 40 днів

У своєму першому відео Глаубер Контессото пояснив, чому вірить в успіх Dogecoin. І ось нещодавно він зняв своє друге відео, в якому розповів про свій неймовірний успіх. Всього 69 днів знадобилося, щоб він став доларовим мільйонером.

5 лютого, коли Глаубер інвестував в Dogecoin, курс криптовалюта становив близько $0,045, а 16 квітня вона подорожчала до $0,45 за одиницю. В результаті $180 000 перетворилися за цей час майже в два мільйони.

Dogecoin

Гаманець Глаубера станом на 15 квітня 2021 року

Незважаючи на такий приголомшливий успіх, експерти все ж рекомендують з обережністю ставитися до інвестицій в криптовалюта, тому як їх курс вкрай нестабільний і може впасти так само швидко, як і виріс.