Авто

Тільки чотири автомарки увійшли до списку 100 найвпливовіших компаній Time

Tesla

Американський журнал Time вперше склав список з 100 компаній, які, на думку його експертів, надають найбільш помітний «вплив на майбутнє». У нього потрапили тільки чотири автовиробника, причому два з них – американські: General Motors, Tesla, Volkswagen і BYD.

Компанії для списку редакція Time відбирала за кількома ключовими факторами, йдеться на сайті журналу. У їх числі-актуальність діяльності, вплив на світ, інновації, амбіції та успішність. Результатом став список з 100 фірм, які розділили на кілька категорій.

Читайте також:  У новому Chrome буде простіше повернути випадково закриту вкладку

Американський концерн General Motors зайняв місце в категорії “титани” поряд з соцмережею Facebook, інтернет-Ритейлером Alibaba і техногігантами Samsung і Microsoft. Редактори Time похвалили GM за внесок у “зелене” майбутнє транспорту. На початку квітня концерн представив електричний позашляховик Hummer EV, а минулого тижня дебютувала серійна версія електрокросу Lyriq від належить йому Cadillac.

Ще одна марка з США, Tesla, потрапила в категорію “Руйнівники” за аналогічну заслугу, склавши компанію Huawei, Airbnb та іншої компанії Ілона Маска – аерокосмічної SpaceX. Укладачі відзначили роль Tesla в електрифікації автопрому і її розробки в сфері відновлюваної енергії, в тому числі сонячні панелі для дахів Solar Roof.

Читайте також:  Honda представила новий Civic-седан

Німецькому Volkswagen дісталося місце в категорії “лідери” за прагнення до лідируючої позиції в області автомобілів з електричними силовими установками. Сусідами Volkswagen в категорії виявилися Twitter, Apple, Nike і Mastercard. Марка здобула перемогу в конкурсі» Всесвітній автомобіль року-2021 ” з електрокросом ID.4, який обійшов Honda e і Toyota Yaris.

Нарешті, четвертим автобрендом в списку виявилася Китайська BYD, і знову за ту ж діяльність-розширення масштабів виробництва електротранспорту. BYD розмістили в категорії новатори поряд з TikTok, Nvidia, IKEA, Netflix, Spotify та іншими.

Джерело: Time