Авто

Honda представила новий Civic-седан

Honda Civic

Компанія Honda повністю розсекретила седан Civic одинадцятого покоління. У нього новий дизайн і кардинально змінений салон, а ще вперше для моделі доступні цифрова «приборка» і преміум-аудіосистема Bose.

Відрізнити новий Honda Civic від старого не складе особливих труднощів. Адже відправною точкою для дизайнерів екстер’єру стала Стилістика машини попереднього покоління – в неї просто внесли ряд поліпшень. У компанії кажуть, що використовували традиційний підхід “максимум людини – мінімум машини”, згідно з яким дизайн і технології існують не самі по собі, а для “задоволення потреб водія і пасажирів”.

Honda Civic

На практиці це вилилося в більш присадкуватий силует і в спробу дати застояному сегменту, що називається, «ковток свіжого повітря». Передні стійки седана трохи зрушили до корми, подовживши таким чином капот; занизили лінію скління і розширили задню колію. Всю оптику, в тому числі паркувальні вогні, перевели на світлодіоди. Новий Civic дійсно став виглядати атлетичнішим, але ще більше змін ховається всередині.

Читайте також:  Ще одна Tesla на повному ходу врізалася у вантажівку

Кардинально переглянутий салон виконаний в новому для компанії ключі: з вузькою передньою панеллю, центральним дисплеєм, прихованими дефлекторами вентиляції (вони знаходяться під декоративною накладкою з візерунком у вигляді сот) і більш якісними матеріалами обробки. Вперше Civic можна обладнати повністю цифровою панеллю приладів на 10,2-дюйма. До того ж на моделі дебютували “мультимедійка” з дев’ятидюймовим сенсорним екраном (“в базі” 7-дюймовий), аудіосистема Bose з 12 динаміками і передні сидіння з новою набивкою.

Honda Civic

Тим часом базується седан на колишній архітектурі Advanced Compatibility Engineering (ACE). Однак шасі стало жорсткіше, і за цим показником «одинадцятий» Civic перевершує всіх своїх попередників. Замінені передній підрамник, втулки, плюс в передніх стійках встановлені нові кульові з’єднання. Підвіска перекалібрована на догоду комфорту. Так, плавність ходу при проїзді залізничних колій збільшилася на 20 відсотків.

Читайте також:  Toyota випустила мінівен для любителів активного відпочинку

Гамма двигунів Civic не змінилася і складається з двох агрегатів “атмосферника” 2.0 (160 сил і 187 Нм) і півторалітрової “турбочетвірки” (182 сили і 240 Нм), у якій система зміни фаз VTEC відтепер є не тільки на впуску, але і на випуску. Коробка в обох випадках-клиноцепной варіатор з гідротрансформатором, електричним насосом і функцією Step-Shift, що імітує фізичні перемикання при різких прискореннях. Залежно від версії Civic буде йти з підрульовими пелюстками і трьома їздовими профілями: ECON, Normal і Sport.

У стандартне оснащення Civic увійшли комплекс систем безпеки Honda Sensing, в тому числі асистент руху в пробках, і 10 подушок безпеки. Нові подушки водія (за формою нагадує пончик) і переднього пасажира (трикамерна) краще контролюють положення голови при певних типах зіткнень, щоб мінімізувати ризик серйозної травми мозку. Раніше такі ставили тільки на Acura TLX і MDX.

Читайте також:  Подовжений Volkswagen Tiguan скоро оновиться: відома дата прем'єри

Новий Honda Civic з’явиться на американському ринку до літа. За ним підуть хетчбек, версія Civic Si і» заряджений ” Civic Type R, який, по всій видимості, виявиться гібридом.