Технології

Навушники з нейроінтерфейсом підвищать продуктивність власника

Neurable Enter

Стартап Neurable представив навушники, оснащені спеціальними датчиками мозкової активності. За словами розробника, це дозволить пристрою визначити настрій власника і допомогти йому підтримувати концентрацію протягом усього дня.

За допомогою фірмового програмного забезпечення навушники, за запевненням розробників, здатні точно визначити, коли людина сконцентрована, а коли відволіклася і її увага розсіяна.

Генеральний директор і засновник компанії Рамзес Алькаїде зазначив, що додаток-Асистент використовує для аналізу мозкової активності спеціальні алгоритми машинного навчання.

Для поліпшення продуктивності власника аксесуар зможе підбирати відповідну для концентрації музику, а мобільний додаток — виводити на екран смартфона список рекомендацій щодо максимально ефективного планування робочого часу і організації перерв.

Читайте також:  У драйверах NVIDIA знайдена небезпечна уразливість

Крім того, модель вміє регулювати інтенсивність роботи функції ANC для відсікання навколишніх звуків, дозволяючи сконцентруватися на поточному занятті.

На розробку навушників Enter компанія витратила більше шести років. Патент на технологію належить виключно Neurable, а сам гаджет знаходиться в стадії робочого прототипу. Продажі пристрою для концентрації компанія планує почати в 2022 році, а поки веде переговори з іншими виробниками аудіоаксесуарів на предмет ліцензування власної технології.