Авто

Компанія Renault зупинила розробку нових дизельних моторів

Renault Duster

Глава Renault Лука де Мео заявив, що автовиробник припинив розробку дизельних двигунів. Це означає, що компанія більше не буде інвестувати кошти в проекти зі створення агрегатів нового покоління, але продовжать займатися адаптацій нинішніх моторів під новий екологічний стандарт Євро-7.

Як повідомляє Automotive News, пріоритетним завданням для автовиробника стане розвиток гібридних і повністю електричних силових установок.

Ще в 2020 році Renault визнала двигуни на «важкому» паливі безперспективними, іншими словами, в компанії вважають, що ера дизельних двигунів внутрішнього згоряння добігає кінця. Тоді ж стало відомо, що протягом п’ять років автовиробник може повністю відмовитися від дизелів на користь гібридів.

Читайте також:  До 2033 року електрокари займатимуть 50% світового ринку нових автомобілів

Очікується, що до 2025 року частка електричних і гібридних автомобілів Renault в загальному обсязі продажів досягне 15 відсотків, а до 2030 року — 30 відсотків.

Раніше від розробки нових дизельних агрегатів відмовилися Honda, Mitsubishi, Nissan, Porsche і Volvo, а Audi пішла далі і відмовилася від створення не тільки класичних дизельних двигунів наступного покоління, але і бензинових. Jaguar в свою чергу має намір до 2025 року повністю перейти на електромотори, а в Ford називають інші терміни: модельну лінійку американської марки повністю електрифікують до 2030 року.

Джерело: Automotive News