Технології

Disney перенесла відомого персонажа в реальність [ВІДЕО]

Project Kiwi

Компанія Disney розробила одного з найбільш просунутих роботів. Основою для нього послужив малюк Грут з фільму “Вартові галактики”. Машина вийшла настільки реалістичною, що її цілком можна сплутати з персонажем, що зійшов з екранів кінотеатрів.

Робот був розроблений в рамках ініціативи Project Kiwi, основна мета якого-перенесення відомих персонажів в реальність. Використовувати їх планують у фірмових парках розваг, де вони будуть вільно переміщатися і взаємодіяти з відвідувачами. На відео нижче можна побачити, як створювався роботизований Грут протягом останніх декількох років.

Читайте також:  Найбільшому космічному телескопу загрожують пірати

Disney

Перед інженерами Disney стояло непросте завдання, так як їм треба було створити нестандартний каркас, здатний вмістити всі необхідні механізми, що забезпечують 50 ступенів свободи, при збереженні гуманоїдної форми.

Перші прототипи були зроблені зі створеного на замовлення полімеру, а пізніше деталі створили з металу за допомогою промислових принтерів. При цьому конструкція передбачає циркуляцію повітря, що заходить в області коміра, щоб охолоджувати всі компоненти всередині.

Під час руху робот видає ледь чутний шум. Живиться Грут від акумулятора, заряду якого поки вистачає приблизно на 45 хвилин. У перспективі інженери хочуть поліпшити цей показник. Управління роботом здійснюється через підключений кабель, але в майбутньому пристрій повинен стати повністю автономним. Вже зараз Грут може змінювати стиль ходи, емоції і характер поведінки.

Читайте також:  Apple AirTag буде працювати і з Android. Але лише частково

Коли такі роботи з’являться на публіці і кого можна буде побачити крім малюка Грута, поки не повідомляється.

Джерело: TechCrunch