Суспільство

«Вони загинуть» – Ілон Маск про долю перших марсіанських космонавтів

Ілон Маск

Глава SpaceX в черговий раз заговорив про своє бажання доставити людей на Марс. Правда, на цей раз він був не настільки оптимістичний у своїх висловлюваннях, розповівши, з якими труднощами можуть зіткнутися перші міжпланетні мандрівники. За його словами, для них це може бути останньою пригодою в житті.

Про свої не зовсім оптимістичні прогнози Ілон Маск розповів в інтерв’ю Пітеру Діамандісу, засновнику і голові Фонду підтримки революційних інновацій X Prize Foundation.

Читайте також:  У МОЗ розповіли, де критична ситуація з COVID

Як заявив мільярдер, першим людям, які відправляться на Марс, варто готуватися до безлічі незручностей, відсутності хорошої їжі і, швидше за все, смерті. Він додав, що це буде важка і небезпечна подорож, з якої, ймовірно, ніхто не повернеться живим.

“Чесно кажучи, група людей, ймовірно, помре на самому початку подорожі”, – заявив Маск, додавши, що це все ж буде чудова пригода.

Разом з тим Ілон заявив, що місія не для всіх і будуть потрібні добровольці, які будуть готові до всіх ризиків.

Раніше Ілон Маск заявив, що космічний корабель Starship приземлиться на Марс задовго до 2030 року, а в іншому своєму інтерв’ю він говорив, що людина добереться до Червоної планети в найближчі 4-6 років.