Технології

iOS 14.5: групові відеодзвінки, захист від стеження і інші функції

Apple iOS 14.5

Apple випустила загальнодоступну версію прошивки iOS 14.5, що отримала ряд нововведень. У їх числі — розблокування iPhone навіть в медичній масці, функція калібрування акумулятора, розширені можливості голосового помічника і підтримка геймпадів нових ігрових консолей.

Оновлення дозволяє розблокувати гаджети з Face ID за допомогою Apple Watch, що особливо актуально в період пандемії. Опція доступна для всіх смартфонів Apple починаючи з iPhone X, а також фірмових смарт-годин третього і наступних поколінь. Крім того, iOS 14.5 вимагає від розробників додатків отримувати дозвіл користувачів на відстеження їх даних для реклами. Власники iPhone також можуть обмежити доступ сайтів до своїх даних при використанні браузера Safari.

Читайте також:  Apple довіряють менше, ніж Microsoft, Sony і LEGO

Apple iOS 14.5

Схему озвучування для віртуального асистента користувачі могли вибрати і раніше, але за замовчуванням пропонувався лише один варіант з жіночим голосом. Тепер же при налаштуванні Siri у користувача відразу буде вибір з декількох опцій. Заодно голосовий помічник навчився відправляти повідомлення і повідомляти про вхідні дзвінки через навушники AirPods або Beats.

Ще одним нововведенням для Siri стала підтримка групових дзвінків по FaceTime. А отримавши команду на відтворення пісні, розумний алгоритм запропонує вибрати бажаний музичний сервіс замість простого використання програми за замовчуванням.

У числі інших нововведень-оновлений додаток “подкасти” з платними підписками, функція калібрування акумулятора для iPhone 11, пошук сторонніх пристроїв за допомогою» Локатора”, розширений набір емодзі, підтримка брелоків AirTag, режим трансляції Apple Fitness+ через протокол AirPlay 2, а також можливість підключення геймпадів PlayStation 5 і Xbox Series X/S до iPhone і iPad. Оновлена версія прошивки об’ємом 1,1 ГБ вже доступна для завантаження.

Читайте також:  Xiaomi випустила електричну «ракетку» проти комарів

Джерело: MacRumors