Технології

Мат-фільтр PS5 бачить лайку там, де її немає і в помині

Playstation 5

Вбудований в PlayStation 5 фільтр нецензурної лексики підкинув геймерам головоломку, гідну найскладніших квестів минулого. Система знаходить лайку там, де людині її доведеться вишукувати з лупою — і навіть в цьому випадку ймовірність успіху буде вкрай мала.

А страждають, як завжди, звичайні геймери.

twitter

Геймер з ніком moeshiznit поділився в Twitter дуже дивною ситуацією, з якою він зіткнувся в спробах поділитися скріншотом з NieR Replicant ver.1.22474487139… – консоль просто не дала йому “розшарити” зображення, вказавши на наявність в тексті нецензурної лайки.

Читайте також:  Прошивка Oxygen OS отримає розширені можливості кастомізації

Якої там, звичайно, немає. Насправді: повідомлення містить назву гри, кілька хештегів і нічого більше. Що ж не сподобалося PlayStation?

Найбільш правдоподібна відповідь, яку змогло дати ком’юніті, говорить про комбінації символів .1., які присутні в назві гри. Якщо серйозно напружити уяву, то можна побачити зв’язок з широко відомим непристойним жестом, що утворюється при відстовбурченому середньому пальці руки. Можливо, таким чином Sony хотіла захистити чутливих геймерів від отримання подібних жестів в ігрових чатах.