Авто

Honda показала дизайн інтер’єру майбутніх моделей

Honda

Компанія Honda вирішила змінити дизайн інтер’єрів своїх моделей і показала, в якому напрямку він буде розвиватися найближчим часом. Нова концепція називається simplicity and something, тобто “простота і дещо ще”.

По правді кажучи, Honda не збирається пропонувати нічого революційного. За словами Джонатана Нормана, креативного директора відділу інтер’єрного дизайну American Honda Motor Co., він і його команда всього лише переглянули класичний підхід “максимум людини-мінімум машини” і позбулися так званого візуального безладу. Акцент в майбутніх “Хондах” зміститься на максимізацію корисного простору. Ну а кількість “механічних компонентів”, тобто тих, що відносяться до функціонування автомобіля, навпаки, буде зведено до мінімуму.

Honda Civic

А ось так виглядає салон нинішнього Honda Civic. І різниця між тим, що буде, суттєва.

Основними стовпами дизайн-концепції стануть індивідуальність і емоційний відгук водія і пасажирів — той самий something. За це відповідатимуть найдрібніші деталі оформлення, наприклад, фактурний візерунок на селекторі або ретельно підібрані матеріали обробки.

Читайте також:  Перший серійний пікап Hyundai розкрили на фотографіях

На ескізі-прикладі (заголовне фото) також видно, що Honda, на відміну від інших виробників, поки не збирається повністю відмовлятися від традиційних органів управління. Принаймні, на блоці клімат-контролю і під екраном мультимедійною системою як і раніше розташовані звичні кнопки. Дефлектори вентиляції, як у Tesla, приховані.

Все це, очевидно, в першу чергу дістанеться автомобілям з альтернативними силовими установками. Адже вже до початку наступного десятиліття, за прогнозами компанії, на батарейні і водневі моделі припадатимуть до 40 відсотків продажів на ключових ринках (швидше за все, це США, Європа, Китай і Японія). До 2035-го їх частка складе вже 80 відсотків, а до 2040 року Honda буде продавати тільки «зелені» машини.

Читайте також:  Відбулася презентація найдешевшого в Європі електромобіля

Джерело: carscoops