Авто

Volkswagen скоротить виробництво через дефіцит мікросхем

Volkswagen

У другому кварталі нинішнього року Volkswagen планує більш істотне скорочення обсягів виробництва, ніж у першому, повідомляє Financial Times. Причина-в дефіциті мікросхем, з яким зіткнулися автовиробники по всьому світу через пандемію. Про це повідомив Уейн Гріффітс, глава іспанської Seat, що входить в концерн Volkswagen.

За словами Гріффітса, у другому кварталі нинішнього року проблема з поставками комплектуючих може посилитися. Це може призвести до більш суттєвих збитків для Volkswagen, який раніше прогнозував зниження обсягів випуску машин на 100 тисяч одиниць у першому кварталі 2021 року.

Читайте також:  Volkswagen хоче зробити автопілот доступним через платну підписку

Гріффітс додав, що нестача напівпровідників – це «головна проблема», що стоїть перед концерном на сьогоднішній день. Представники Volkswagen вже попередили, що у компанії не вистачить потужностей, щоб до кінця нинішнього року компенсувати відставання від виробничого плану.

Volkswagen-далеко не єдиний автовиробник, який постраждав від нестачі чіпів. Минулого тижня Ford призупинив збірку машин відразу на декількох фабриках в США і Європі, а Daimler заявив про переведення декількох тисяч робітників на неповний день.

Різні заходи через дефіцит деталей приймали Jaguar Land Rover, General Motors, Renault, Toyota і Nissan, BMW і Skoda. Peugeot заявив, що по тій же випускатиме новий кросовер 308 з аналоговою «приладкою» замість цифрової.

Читайте також:  Подивіться на першу в світі електричну пожежну машину

З перебоями в поставках зіткнувся і російський автопром. 21 квітня АвтоВАЗ зупинив збірку свого бестселера-Lada Granta, але тільки всього на два дні: конвеєр знову запустили в п’ятницю. За словами представника заводу, причиною простою стала “нестача одного з комплектуючих”, проте він не уточнив, якого саме.

Мікросхеми, обсяги випуску яких значно скоротилися під час локдауну, використовуються в автомобільній електроніці. Зокрема, чіпи необхідні для систем ЕРА-ГЛОНАСС, тахографів, приладових панелей і мультимедійних систем, а також блоків управління двигуном і кузовною електронікою.