Технології

SSD на терабайт розміром з флешку від Longsys [ФОТО]

Longsys

Китайська компанія Longsys представила самий мініатюрний споживчий SSD з інтерфейсом SATA. Незважаючи на вагу всього 2 грами і невеликі розміри, новинка з ємністю до 1 ТБ за своїми характеристиками повністю ідентична великогабаритним аналогам.

Оригінальна модель упакована в корпус, який в 10 разів менше традиційних SSD у форм-факторі 2,5 дюйма: його розміри становлять 33,4 x 17,2 x 1,23 мм. залежно від модифікації накопичувач з осередками 3D TLC або QLC має ємність 128 ГБ, 256 ГБ, 512 ГБ або 1 ТБ при максимальній пропускній здатності 6 Гбіт/с.

Виробник заявляє про швидкість читання до 550 МБ/с і запису до 500 МБ / с, а також ресурс роботи до 1,5 мільйона годин і термін заводської гарантії, що дорівнює 36 місяцям. Накопичувач в запатентованій ударостійкій упаковці із захистом від води зараз проходить процес сертифікації в Китаї, Тайвані, США, Південній Кореї, Японії, Канаді, Бразилії, ЄС та інших регіонах.

Читайте також:  Слух: в Android з'явиться технологія об'ємного звучання Sony

Longsys поки не оголосила дату виходу і ціну нової серії комплектуючих. Влітку 2020 року компанія випустила твердотільний накопичувач mini SDP під брендом Colourful. Він відчутно більше анонсованої новинки за розмірами, а його вартість стартувала з позначки $33 за версію на 256 ГБ.

Джерело: longsys