Технології

Модулі пам’яті DDR5: перші фото і технічні характеристики

DDR5

Не чекаючи старту продажів, інсайдери вже розмістили в мережі фотозвіт, який розкрив дизайн комплектуючих для ПК нового покоління. Крім того, стали відомі базові специфікації заліза, яке обійде актуальний стандарт DDR4 по цілому ряду споживчих характеристик.

Представлені на знімку модулі на зеленому текстоліті-виріб китайського бренду компанії Jinwei, що вже повідомив про запуск масового виробництва комплектуючих на заводі в Шеньчжені. Вони підтримують тактову частоту 4800 МГц при напрузі 1,1 вольта з таймінгами CL40-40-40. Кожна планка має ємність 16 ГБ, а в розробці, за чутками, вже знаходяться моделі на 32 ГБ з двостороннім розміщенням чіпів.

Читайте також:  Видання Bloomberg назвало вартість Epic Games

Повідомляється, що пам’ять DDR5 підтримує код корекції помилок (ECC), а також більш енергоефективна і стабільна порівняно з поточними рішеннями. На фотографіях нижче, які були опубліковані інсайдером під ніком Uniko, Показані планки чорного кольору невідомого походження.

DDR5

Відмінною рисою стандарту DDR5 стало розташування компонентів перетворення напруги на платі. Згідно з джерелом, поліпшена схема зменшить втрати напруги, знизить рівень перешкод під час роботи і надасть більше можливостей для оверклокінгу. Продуктивність новинок імовірно збільшиться майже в два рази в порівнянні з DDR4. Очікується, що частота цих модулів може перевищити показник в 10 000 МГц при максимально можливому розгоні.

Читайте також:  Оновлений Chrome нарешті перестав «їсти» ОЗУ

DDR5

Підтримка стандарту пам’яті DDR5 з’явиться в продуктах Intel і AMD вже в кінці поточного року.

Джерело: wccftech