Авто

Chevrolet Corvette будуть фарбувати в три нових відтінки

Chevrolet Corvette

Починаючи з 2022 модельного року, палітра доступних для Chevrolet Corvette восьмого покоління відтінків поповниться трьома новими кольорами, які були додані в гаму замість трьох схожих.

Компанія Chevrolet анонсувала три нових відтінки, в які суперкар Corvette восьмого покоління почнуть фарбувати з 2022 модельного року. Це помаранчевий колір Amplify Orange, Сірий Hypersonic Grey Metallic і коричневий Caffeine.

Їх додадуть в палітру замість вельми схожих відтінків Sebring, Shadow Grey Metallic і Zeus Bronze Metallic відповідно. Розмістити замовлення на Corvette в помаранчевому відтінку Sebring Orange або коричневому Zeus Bronze можна лише до 29 квітня, а сірий Shadow Grey буде доступний до 27 травня.

Читайте також:  Renault показала салон седана, який прийде на зміну Logan

Потім в заводському конфігураторі їх змінять “посилений помаранчевий”, “гіперзвуковий сірий” і “кофеїн”. Ймовірно, Chevrolet також додасть в гаму нові варіанти декоративних елементів за аналогією з торішніми контрастними смугами.

Відомо, що Chevrolet працює над чотирма новими версіями середньомоторного суперкара Corvette: Z06, ZR1, Zora і E-Ray. “Заряджена” модифікація Z06 буде оснащуватися 4,2-літровим атмосферним двигуном V8 з двома верхніми розподільними валами, який по конструкції близький до 4,2-літрового бітурбомотора Blackwing від седана Cadillac CT6-V і здатний розкручуватися до 9000 оборотів в хвилину.

Його будуть збирати на тій же виробничій лінії, що і пішов на пенсію двигун Blackwing, а потужність атмосферного агрегату складе 625 кінських сил.