Авто

Автомобіль з вертикальним зльотом за 789 000 доларів [ВІДЕО]

NFT Aska

Ізраїльсько-американський стартап NFT анонсував випуск унікального гібридного транспортного засобу. Новинка являє собою футуристичний автомобіль, здатний трансформуватися в літальний апарат з вертикальним зльотом і посадкою.

Головна особливість моделі під назвою Aska-можливість швидкого перемикання між режимом літака і автомобіля за рахунок складних крил.

Усередині гібрида можуть розміститися чотири людини, при цьому в «наземному» вигляді він здатний пересуватися по дорогах загального користування.

Читайте також:  Huawei вкладе мільярд доларів у створення безпілотних електрокарів

Виробник заявляє, що машина може підніматися в повітря як вертикально, так і з традиційної злітної смуги — останній варіант значно економічніший.

На додаток до електродвигуна літаючий автомобіль отримав резервну бензинову силову установку. Завдяки цьому максимальна дальність польоту складе до 400 кілометрів на швидкості до 240 км/год, а на дорозі новинка зможе «вичавити» до 112 км/год.

У салоні Aska розмістилися кілька дисплеїв і традиційне рульове колесо. При цьому управління в повітрі буде здійснюватися частково в автоматичному режимі, проте подробиць на цей рахунок розробники поки не повідомляють.

Вартість незвичайного транспортного засобу складе $ 789 000 разом з ліцензією пілота і індивідуальним інтер’єром. Для попереднього замовлення потрібно внести депозит у розмірі $5000. Перший прототип буде створений вже в 2022 році, а продажі стартують не раніше 2026-го.

Читайте також:  Michelin почнуть виготовляти шини із перероблених пластикових пляшок

Джерело: autoevolution