Технології

Китай буде перевіряти гри на відповідність цінностям соціалізму

Китай ігри

Аккаунт Censored Gaming в Twitter, що розповідає про цензуру відеоігор, повідав про нову політику оцінки тайтлів в Китаї. Уряд країни буде оцінювати ігри на предмет відповідності цінностям соціалізму.

Так, такі побажання в цьому регіоні спостерігалися і раніше, але тепер вони перетворилися на серйозні вимоги.

Для оцінки якості була введена п’ятибальна система з п’ятьма критеріями: концептуальність, оригінальність дизайну, якість продукції, культурна конотація і рівень розробки. По кожному з цих них гра може отримати або не отримати “залік”, а тайтли, які заробили менше трьох очок, підлягають відправці на доопрацювання.

Читайте також:  Збір особистих даних в Android-додатках стане більш прозорим

Куди цікавіше виглядає розкриття основних тез. Наприклад, при оцінці “концептуальності” провідну роль буде грати відповідність цінностям соціалізму в сценарії, світі і геймплеї.

Дизайн обов’язково повинен бути оригінальним, а «якість продукції» залежить від того, чи розвиваються сюжет і геймплей в ході проходження.

“Культурна конотація «має на увазі поширення» прекрасної китайської культури” — ну або хоча б наукового підходу. Почитати тези китайських чиновників самостійно можна за цим посиланням.