Технології

Honda відмовляється від бензинових двигунів на користь електромобілів

Honda

Honda офіційно повідомила про плани з переведення автомобілів на електричні двигуни: компанія повністю перестане випускати машини на бензинових двигунах.

Перш ніж повністю відмовитися від двигунів на викопному паливі, компанії доведеться пройти кілька етапів. Так, до 2030-го кількість електрокарів із заводів досягне 40%, А до 2035-го збільшиться до 80%. У підсумку до 2040-го компанія буде випускати тільки електромобілі.

Зараз японська компанія спільно з американською GM розробляє повністю електричну платформу. Якщо вірити чуткам, то це будуть позашляховики Honda і Acura.

Читайте також:  Слух: Microsoft відклала реліз Windows 10X на невизначений термін

Обидва автомобілі побудують на заводах в Північній Америці, проте японські інженери не планують відмовлятися від розробки нових технологій остаточно.

Вже до кінця поточного десятиліття буде випущена електрична платформа e: Architecture. Її планують обкатати в США і тільки після цього почати продажі на інших ринках.

Також повідомляється про плани почати розробки в області твердотільних акумуляторів з метою запустити виробництво батарей до кінця десятиліття.

Чимала увага приділяється водневим паливним елементам, але подібна технологія з високою часткою ймовірності буде реалізовуватися в рамках комерційних вантажівок.