Авто

Chevrolet зменшить потужність Corvette на 27 кінських сил

Corvette

Chevrolet зменшить потужність нового Corvette перед виходом на європейський ринок. Віддача атмосферного V8 6.2 знизиться на 27 кінських сил і 21 Нм, а час розгону з місця до 100 кілометрів на годину збільшиться на півсекунди. Крім того, в Європі середньомоторний Corvette виявиться майже вдвічі дорожче, ніж в США!

Користувач порталу MidEngineCorvetteForum з посиланням на європейських дилерів марки розкрив характеристики Corvette C8 для Старого Світу. За попередніми даними, потужність знизиться з 502 до 475 кінських сил, а крутний момент — з 637 до 616 Нм.

Читайте також:  Volkswagen Passat повернувся в Україну

Зниження продуктивності обумовлено екологічними причинами-мотористам General Motors довелося встановити фільтр твердих частинок, щоб середньомоторний спорткар відповідав стандарту Euro 6D-temp. Додатково буде доопрацьована випускна система, і звук вихлопу стане тихіше.

Офіційно зменшення віддачі Corvette не підтверджено, адже продажі спорткарів в Європі стартують у другому півріччі, і у місцевого представництва ще є час опублікувати всі дані про новинку.

Зате стартова ціна вже оголошена, і шанувальникам вона навряд чи сподобається: багато оснащений спорткар в «вітальній» версії Launch Edition коштує 99 тисяч євро (119,8 тисячі доларів), тоді як в США базовий Corvette C8 можна купити за 59,9 тисячі доларів.

Читайте також:  Електрокари Tesla несподівано подорожчали

З урахуванням високої стартової ціни, в Європі Chevrolet Corvette навряд чи буде таким бестселером, як в Північній Америці. Наприклад, минулого року в США знайшли покупців понад 21,5 тисячі середньомоторних спорткарів General Motors — це майже в 2,5 рази більше, ніж продажі Porsche 911 за той же період і більш ніж в шість разів краще результату дводвірок Mercedes-AMG GT.