Авто

Ford прикрасив Mustang Shelby GT500 деталями з вуглеволокна

Ford Mustang Shelby

Для хардкорного купе Mustang Shelby GT500 заводський підрозділ Ford Performance випустив фірмовий набір деталей екстер’єру з вуглецевого волокна, які в цілому на чотири кілограми легше стандартних.

Поні-кар Ford Mustang Shelby GT500 отримав фірмовий набір деталей з вуглецевого волокна від підрозділу Ford Performance для зниження маси автомобіля.

У нього входить, наприклад, новий передній спліттер вартістю 1850 доларів (139 000 рублів за поточним курсом) — він важить всього 1,8 кілограма.

Читайте також:  Ford Mustang знову став найпопулярнішим у світі спорткаром

Вставка в передній бампер, що розділяє верхню і нижню частини решітки радіатора, коштує 1150 доларів і важить 450 грамів. Повітрозабірник в капоті коштує 1185 доларів і важить 1,8 кілограма. Нарешті, панель кришки багажника коштує 575 доларів і важить один кілограм. Сумарний виграш в масі становить таким чином чотири кілограми.

Ford вважає цей набір деталей ідеальним доповненням до пакету Carbon Fiber Track Package для Mustang Shelby GT500. У нього входять 20-дюймові колісні диски з вуглеволокна, шини Michelin Pilot Sport Cup 2, регульоване антикрило, спліттер під переднім бампером, передня панель з карбону і гоночні крісла Recaro.

Читайте також:  Позашляховик Ford Bronco виявився потужнішим, ніж було заплановано

А ось задній диван, навпаки, в цьому випадку відсутня. Цей набір пропонується за 1 385 000 рублів. Крім того, Ford Mustang Shelby GT500 отримав нові кольори кузова: Antimatter Blue, Carbonized Grey і Grabber Yellow.