Технології

Нова Chrome OS стала зручнішою і отримала корисні функції

Chrome OS 90

Google оновила операційну систему Chrome OS до версії 90. Головними нововведеннями стали можливість сканування документів, вбудований інструмент для швидкої діагностики системи, а також поліпшення функціональності штатної оболонки.

У Chrome OS 90 була розширена функція пошуку додатків, файлів і потрібної інформації за допомогою Google безпосередньо з системного лончера.

Крім того, тепер його можна використовувати в якості найпростішого калькулятора або віджета прогнозу погоди. Для виклику функції досить натиснути спеціальну клавішу Everything Button, яка замінює Caps Lock у хромбуків.

Читайте також:  Найшвидші SSD 2021-го за версією популярного бенчмарка

Крім того, ОС отримала новий додаток для діагностики. Воно дозволяє проаналізувати стан акумулятора і процесора пристрою. При виявленні проблем система пропонує способи їх швидкого вирішення і формує звіт, який можна направити в службу технічної підтримки.

У числі інших поліпшень-можливість сканування документів засобами самої ОС, а також поява функції Live Caption з автоматичною генерацією субтитрів з будь-яких джерел звуку. Вона корисна як для слабочуючих користувачів, так і при перегляді контенту в галасливій обстановці.

Джерело: androidpolice