Авто

Audi A6 E-Tron – електрокар з автономністю 700 км [ВІДЕО]

Audi A6 E-Tron

В рамках Міжнародного автосалону в Шанхаї Audi показала новий концепт електромобіля A6 E-Tron. Машина може похвалитися автономністю в 700 км і має 469 к.с. завдяки двом моторам.

Концепт заснований на єдиній платформі для електромобілів Volkswagen Group PPE, перші представники якої з’являться в 2022 році. Audi повідомляє про намір поставляти моделі в динамічному стилі з меншим дорожнім просвітом.

При цьому концепт-всього лише звичайна демонстрація можливостей і ніяк не пов’язаний з якимись конкретними планами автовиробника.

Читайте також:  Kia розповіла про дизайн майбутніх автомобілів на прикладі електрокара EV6

A6 E-Tron володіє ефективним коефіцієнтом лобового опору 0,22 і позбавлений гострих кутів. Автомобіль оснащений 22-дюймовими колесами, а також декількома світлодіодними проекторами на кожній стороні, що сигналізують проїжджаючим повз велосипедистам про відкриття дверей.

Крім того, фари мають підвищену яскравість, дозволяючи проектувати будь-яке зображення на плоску поверхню, що знаходиться поблизу.

Повідомляється, що автомобіль отримав два електричні двигуни загальною потужністю 100 кВт*год і здатний видавати 469 к.с. з запасом ходу до 700 км. оскільки це всього лише концепт, майбутні серійні автомобілі на новій платформі можуть мати інші показники. Інтер’єр A6 E-Tron показаний не був, а більше інформації про нове покоління електрокарів з’явиться не раніше, ніж у другій половині 2022 року.