Технології

Глава Intel розповів, коли закінчиться дефіцит ПК-заліза

intel

Генеральний директор Intel ПЕТ Гелсінджер позначив приблизні терміни припинення дефіциту на напівпровідникову продукцію.

Згідно із заявою, яку він зробив в ході квартального звіту компанії, недолік мікроконтролерів і чіпів буде спостерігатися протягом приблизно двох років. Так він прокоментував один з найгірших фінансових кварталів Intel за останній час.

Чистий прибуток компанії в першому кварталі зменшилася на 40%, до $3,4 мільярда в порівнянні з $5,66 мільярда за аналогічний період попереднього року. Прибуток у розрахунку на акцію скоротився до $0,82 в порівнянні з $1,31 роком раніше.

Читайте також:  США скасували санкції проти Xiaomi за рішенням суду

В якості єдиного вірного способу боротьби з дефіцитом Гелсінджер назвав будівництво нових потужностей. Але на зведення заводів і фабрик потрібен час, а вже сьогодні багато компаній з виробництва автомобілів, побутової електроніки, а також представники інших сфер зіткнулися з дефіцитом.

З цієї нагоди президент США Джо Байден провів зустріч з представниками напівпровідникового бізнесу, на якій розглядалися варіанти вирішення проблем. Президент пообіцяв виділити $50 мільярдів для напівпровідникової промисловості, щоб посприяти швидкому усуненню дефіциту.