Технології

ШІ від Sony здатний створювати нові рецепти

Їжа

Підрозділ Sony AI повідомив про створення нового інструменту на базі ШІ — FlavorGraph. Він стане справжнім подарунком для кухарів і зможе створювати нові страви шляхом змішування різних інгредієнтів.

Розробка проходила спільно з дослідниками корейського університету і спрямована на Прогнозування смакових якостей нових страв за допомогою змішування тисяч інгредієнтів. FlavorGraph здатний оперувати інформацією про 1561 молекулі смаку і пояснювати, як зміняться якості страви при додаванні того чи іншого продукту.

Читайте також:  Ілон Маск показав найбільший ракетний прискорювач в історії [ФОТО]

Sony

«У міру того як наука розвивається і ми отримуємо краще уявлення про продукти харчування, ми повинні відкривати все більше і більше інтригуючих поєднань інгредієнтів, а також нові замінники інгредієнтів, які вважаються шкідливими або небажаними», — пояснюють дослідники.

Алгоритм FlavorGraph став одним з перших проектів Sony AI. Раніше японська корпорація заявляла, що підрозділ буде зосереджено на декількох ключових областях: створення нових рецептів за допомогою ШІ, реальна допомога кухарям на кухні і розвиток творчих здібностей. ШІ зможе оперувати цілим рядом змінних: смаком, ароматом, молекулярною структурою і поживними речовинами.

Джерело: engadget