Авто

«Теслу» вдалося змусити їхати без водія за кермом

Tesla Y без водія

Після фатальної ДТП, що сталася в минулі вихідні в штаті Техас, експерти американського видання Consumer Reports вирішили перевірити, чи можна змусити «Теслу» рушити з місця без водія за кермом. Виявилося, що це можливо. Більш того, обдурити автопілот електрокара не склало особливих труднощів.

Для експерименту фахівці вибрали Tesla Model Y 2020 року випуску, яку доставили на власний випробувальний трек видання. Глава департаменту Consumer Reports з тестування автомобілів Джейк Фішер сів поверх пристебнутого ременя безпеки, включив систему Autopilot, коли електрокар рухався по треку, і знизив швидкість до нуля. Потім він повісив невеликий вантаж на рульове колесо, щоб зімітувати вагу руки водія.

Після цього Фішер пересів на пасажирське сидіння, при цьому не відкриваючи дверей – це відключило б автопілот. Використовуючи перемикачі на кермі, які дозволяють управляти безліччю функцій, включаючи швидкість, інженеру вдалося розігнати “Теслу”, а потім знову зупинити. Електрокар проїхав з порожнім водійським сидінням близько 800 метрів.

“Машина їхала, не помічаючи, що в кріслі водія нікого немає, що ніхто не тримає кермо і що на сидінні немає ваги. Страшно усвідомлювати, наскільки легко обійти існуючі заходи безпеки. Їх явно недостатньо”, – заявив Фішер за підсумками експерименту.

Читайте також:  Citroen представив флагманський кросовер-ліфтбек C5 X

Він додав, що Tesla сильно відстає від багатьох інших виробників – наприклад, General Motors або Ford. На відміну від “Тесли”, вони використовують мініатюрні камери, які розрізняють рухи голови і очей водія та стежать за тим, щоб він дивився на дорогу: обдурити ці системи за допомогою вантажу на кермі навряд чи б вдалося. Tesla Model 3 і Model Y теж оснащуються салонними камерами, проте їх призначення інше: вони знімають водія перед аварією, щоб допомогти автовиробнику «удосконалювати системи безпеки».