Авто

Найдорожчий Bugatti вперше помітили на дорозі

La Voiture Noire

У мережі з’явилися фотографії Bugatti La Voiture Noire: гіперкар, який в 2019 році побудували в єдиному екземплярі для неназваного колекціонера, вперше помітили на дорозі. Знімки в Instagram опублікував фотограф з нікнеймом jct_carphotography.

La Voiture Noire залишається найдорожчою моделлю Bugatti, її оцінили в 11 мільйонів євро, а підсумкова ціна з урахуванням податків склала 16,7 мільйона євро. Гіперкар являє собою сучасну інтерпретацію La Voiture Noire історичного Type 57 SC Atlantic, а вузли і агрегати запозичили у Chiron.

Читайте також:  Volkswagen готує "заряджений" електромобіль ID.3 GTX

У рух La Voiture Noire приводить 8,0-літровий W16 з чотирма турбінами, що видає 1500 кінських сил і 1600 Нм крутного моменту, а пару йому становить семиступінчастий «робот».

La Voiture Noire

Динамічні характеристики гіперкара автовиробник не розкриває, проте відомо, що Chiron з аналогічною силовою установкою розганяється до «сотні» за 2,4 секунди, а його максимальна швидкість становить 420 кілометрів на годину.

Передбачалося, що таємничим замовником унікального автомобіля став колишній глава Volkswagen Фердинанд Піх, проте офіційного підтвердження цьому немає.

Джерело: jct_carphotography / Instagram