Авто

Mercedes-Benz представив подовжену версію нового C-Class

Mercedes-Benz C-Class L

Компанія Mercedes-Benz презентувала на Шанхайському автосалоні седан C-Class нового покоління з подовженою колісною базою: автомобіль для місцевого ринку отримав надбавку в 89 міліметрів.

Mercedes-Benz показав на Шанхайському автосалоні подовжену версію нового седана C-Class покоління W206: автомобіль відрізняється від стандартної специфікації збільшеною на 89 міліметрів колісною базою (2954 міліметри) і розтягнутою на 131 міліметр габаритною довжиною (4882 міліметри).

Подовжений C-Class традиційно буде пропонуватися тільки для китайського ринку: зовні довгобазну модифікацію можна дізнатися по логотипу у вигляді букви L на задніх стійках, а також класичної хромованою решітці радіатора з «прицілом».

Читайте також:  Toyota Proace знову вийде на український ринок

В якості опції доступна і “спортивна” решітка з великою трипроменевою зіркою і поперечною планкою, яка встановлюється на» міжнародну” версію C-Class.

Інтер’єр седана C-Class L являє собою топове для моделі W206 виконання з 11,9-дюймовим центральним дисплеєм, проте довгобазна версія, крім додаткового простору для ніг задніх пасажирів, до того ж отримала замість дивана роздільні задні крісла з консоллю між ними, в якій встановлені підстаканники і роз’єми для зарядки гаджетів.

Крім того, виконання для китайського ринку відрізняється більш комфортними настройками підвіски і додатковою шумоізоляцією кабіни.