Технології

Нова функція в Chrome для Android заощадить гроші в інтернет-магазинах

Chrome

У мобільній версії Chrome інсайдери виявили функцію, добре відому завсідникам інтернет-магазинів. Як виявилося, Android-Версія браузера навчилася відстежувати динаміку цін на різні товари без використання сторонніх доповнень.

Нова функція вже доступна деяким користувачам стабільної збірки Chrome 90. Подібно розширенням для десктопної версії Chrome, вона здатна моніторити ціни на сайтах онлайн-ритейлерів.

Google Chrome

Інсайдери, які активували відповідний перемикач, поки не повідомили подробиць про роботу алгоритму, проте поділилися механізмом його включення на призначених для користувача пристроях.

Читайте також:  Новий Apple iPad mini: дата презентації та ключові характеристики

Для використання нововведення необхідно виконати команду chrome: / / flags / #enable-tab-grid-layout в адресному рядку. Після цього в меню налаштувань браузера з’явиться відповідний пункт.

При цьому може знадобитися до двох перезапусків програми. Імовірно функція враховує історію переглядів браузера і видає відповідні повідомлення при зниженні ціни на відстежуваний товар. Сама Google поки не анонсувала появу нового інструменту у фірмовому браузері.