Технології

Хакери розкрили важливий секрет нового MacBook Pro (2021)

Apple MacBook Pro

Незабаром після злому серверів партнера Apple хакерське угруповання REvil розсекретило новий документ із зображенням MacBook Pro (2021).

На цей раз креслення демонструє пристрій збоку, розкриваючи подробиці про конфігурацію його роз’ємів. Хороша новина полягає в тому, що їх кількість помітно зросте.

У ранніх звітах інсайдерів, включаючи авторитетного аналітика Мін-Чі Куо, говорилося, що нові моделі MacBook Pro з процесором Apple M1 обзаведуться розширеним набором інтерфейсних роз’ємів. Згідно з опублікованими документами, ця інформація вірна.

Читайте також:  В iOS 15 знайшли вразливість для доступу до чужого смартфону [ВІДЕО]

McBook

Зокрема, на зображеннях помітні порти HDMI, USB Type-C і слот для карти SD з правого боку пристрою, а також коннектор MagSafe, пара USB Type-C і стандартний аудіоджек — з лівого.

Кодові номери J314 і J316 імовірно вказують на модифікації лептопа з діагоналлю 14 і 16 дюймів відповідно. Крім того, MacBook Pro (2021) зображений без сенсорної панелі Touch Bar, при цьому в правій частині клавіатури розміщений сканер відбитків пальців Touch ID за аналогією з актуальною версією MacBook Air.

Документи, що опинилися у відкритому доступі, не містять детальних зображень пристроїв, обмежуючись демонстрацією деяких технічних нюансів.

Читайте також:  Технологія HUAWEI AR HUD перетворює лобове скло в смарт-екран

На сьогодні в мережі опинилися лише кілька файлів, але хакери погрожують продовжити публікації в найближчі дні. Зокрема, вони вже розсекретили інженерні зображення нещодавно представленого iMac зразка 2021 року.

Джерело: 9to5Mac