Технології

Мобільна Mario Kart Tour принесла творцям понад $ 200 мільйонів

Mario Kart Tour

Для ряду геймерів мобільний ринок залишається чимось несерйозним, проте в App Store і Google Play можна без зусиль знайти знайомі франшизи, які чудово відчувають себе в новому форматі. Наприклад, гравці завантажили Mario Kart Tour більше 200 мільйонів разів і витратили в ній $200 мільйонів всього за півтора року.

Хоча досягнення мобільної гоночної аркади виглядають вражаюче, за даними Sensor Tower, приріст нової аудиторії і зростання прибутку знизився з релізу у вересні 2019-го.

Читайте також:  Магазин Google Play став схожий на App Store

Перші сто мільйонів завантажень автори Mario Kart Tour відзначили через 11 днів після виходу гри, а перші $100 мільйонів вона принесла за півроку.

Найприбутковіші мобільні ігри Nintendo

У період з 1 квітня 2020-го по 31 березня 2021-го мобільна аркада посіла друге місце за прибутком серед релізів Nintendo в цьому сегменті. Mario Kart Tour приніс $ 93 мільйони проти $163 мільйонів у Fire Emblem Heroes. Трійку лідерів замкнула Animal Crossing: Pocket Camp з результатом в $78 мільйонів.

Нагадаємо, що у «старшого брата» Mario Kart Tour — восьмої частини основної серії — справи теж йдуть добре. За результатами 2020 року гонка посіла третє місце в рейтингу найбільш продаваних ігор Європи

Читайте також:  Сервіс Apple Music отримає підтримку Hi-Fi аудіо

Джерело: SensorTower