Технології

Панель завдань Windows 10 отримає нову корисну функцію

Windows 10

Microsoft вперше за довгий час оновила панель завдань фірмової ОС. Компанія вже запустила тестування віджета, покликаного розширити функціональність інтерфейсу Windows і орієнтованого на користувачів, які проводять багато часу за роботою біля монітора.

З черговим апдейтом на панелі завдань Windows 10 з’явиться блок з інформацією про поточну погоду в регіоні користувача. Значок буде включати дані про температуру і зображення сонця з хмарами або без, в залежності від хмарності.

Windows 10

При натисканні на віджет відобразиться спливаюче вікно з останніми новинами. Його зміст можна персоналізувати, відключивши неактуальні категорії. При цьому Microsoft, використовуючи аналіз інтересів власника ПК за допомогою ШІ, буде пропонувати відповідний контент з більш ніж 4500 джерел. Як і інші значки на панелі завдань, віджет» Новини та інтереси ” при бажанні можна буде прибрати.

Читайте також:  Вразливість в WhatSapp дозволяє заблокувати чужий обліковий запис

Загальнодоступна версія Windows 10, що включає нововведення, стане доступна вже в найближчі тижні разом з травневим накопичувальним оновленням.