Авто

Toyota почала випробування двигуна внутрішнього згоряння на водні

Toyota engine

Компанія Toyota оголосила про початок випробувань двигуна внутрішнього згоряння, що працює на водні. В якості експерименту цей агрегат встановлять на седан Corolla Sport, який виступить в японській серії гонок на витривалість Super Taikyu Series 2021 Powered by Hankook.

Що цікаво, мова дійсно йде не про силову установку на водневих паливних елементах, як, скажімо, у седана Toyota Mirai, а про звичайний поршневий двигун. Це трициліндровий турбомотор 1.6 з адаптованими паливопроводом і системою уприскування, який замість бензину використовує компримований, тобто стиснутий, водень.

Читайте також:  Відео: що буде, якщо замість моторного масла в двигун залити колу

Принцип роботи такого ДВС той же самий. Однак викиди вуглекислого газу околонулевие – а ті, що є, обумовлені лише спалюванням невеликої кількості моторного масла.

Крім очевидного внеску в процес декарбонізації транспорту, у такого двигуна є ще ряд переваг. По-перше, водень запалюється значно швидше бензину, отже, забезпечується хороша чуйність.

По-друге, за словами виробника, у водневих моторів зберігаються всі ознаки класичних ДВС, зокрема звук і вібрації. Це може означати, що першими в черзі на установку таких агрегатів будуть, швидше за все, спорткари.

Обкатувати нову технологію вирішено по-старому – в гонках. І спочатку воднева “турботрійка” пропишеться під капотом Toyota Corolla Sport, підготовленої за регламентом серії Super Taikyu Series 2021 Powered by Hankook.

Читайте також:  Новий Kia Sportage показали на відео зовні і всередині

Заправляти машину будуть “зеленим” паливом, отриманим на підприємстві Fukushima Hydrogen Energy Research Field. Один з найбільших у світі заводів з вироблення водню розташований в селищі Наміе, північніше АЕС «Фукусіма-1», і використовує електрику від локальної сонячної електростанції потужністю 20 мегават.

Сама ж ідея змусити ДВС працювати на водні, втім, не нова. Перший подібний агрегат був сконструйований французом Ісааком де Рівазом ще в 1806 році. А вже в XXI столітті компанія BMW переробила седан 7 серії (E65) в чотирьохдверку Hydrogen 7, яку оснастили бівалентним V12 6.0. Цей двигун видавав 260 кінських сил і міг працювати як на бензині, так і на водні.

Читайте також:  В Україні аферисти придумали нову схему з євробляхами і розмитненням: як не попастися

Джерело: Autocar