Авто

За штаб-квартиру McLaren в Уокінгу заплатили менше, ніж очікувалося

Штаб-квартира McLaren

Компанії McLaren, яка останній рік відчуває серйозні фінансові проблеми, продала свою штаб-квартиру в Уокінгу. За розкішну нерухомість виробник суперкарів планував виручити не менше 200 мільйонів фунтів стерлінгів, проте остаточна ціна угоди виявилася помітно менше – 170 мільйонів фунтів.

Покупцем стала американська компанія Global Net Lease. Згідно з угодою, яка завершиться в травні, в її володіння перейшли всі три будівлі, що знаходяться на території бази в Уокінгу: McLaren Technology Centre, що отримав премію Британської будівельної галузі BCI, Production Centre, в якому збирають «товарні» моделі, і Thought Leadership Centre.

Читайте також:  Електрокари Tesla почали стежити за власниками

Однак британська марка продовжить роботу в проданій штаб-квартирі. За договором, укладеним з покупцем, вона орендує базу на наступні 20 років.

Про планований продаж центру в Уокінгу McLaren стало відомо в минулому році. Компанія заявила, що виручені кошти можуть допомогти їй оговтатися після важкого року, і, можливо, забезпечити плацдарм для подальшого зростання.

Основною причиною збитків називалася пандемія коронавірусу, яка завдала серйозного удару по діяльності McLaren. Через падіння продажів дорожніх автомобілів і скасування гоночних змагань доходи різко скоротилися.

Компанії, що опинилася на межі банкрутства, довелося взяти позику в розмірі 150 мільйона фунтів стерлінгів в Національному банку Бахрейну і звільнити 1200 працівників. Крім цього, марка планувала закласти свою колекцію історичних гоночних автомобілів. Чи пішла вона на цей крок, поки невідомо.

Читайте також:  Короткобазний Jeep Wrangler перестануть продавати в Європі

Джерело: Autocar