Авто

Віртуальні гонки стали олімпійським видом спорту

Перегони

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) оголосив про створення першої в історії Олімпійської віртуальної серії (OVS), в рамках якої проводитимуть змагання з віртуальних видів спорту. Однією з дисциплін став гоночний симулятор Gran Turismo Sport.

Олімпійська віртуальна серія проходитиме під офіційною ліцензією МОК. Комітет співпрацюватиме з п’ятьма міжнародними спортивними федераціями та видавцями відеоігор.

У список віртуальних дисциплін увійшов автомобільний симулятор Gran Turismo Sport, розроблений японською студією Polyphony Digital. Крім того, кіберспортсмени будуть боротися в рамках віртуального бейсболу, велоспорту, а також академічного веслування і вітрильного спорту.

Читайте також:  Новий Porsche Cayenne перетвориться в електромобіль

Перші віртуальні змагання під егідою Міжнародного олімпійського комітету відбудуться з 13 травня по 23 червня 2021 року – напередодні основної програми Олімпійських ігор у Токіо.

За словами президента МОК Томаса Баха, віртуальна Олімпійська серія стане унікальним цифровим досвідом, який дозволить розширити взаємодію з новою аудиторією в області віртуального спорту, а також і просувати Олімпійські цінності, приділяючи особливу увагу молоді.

У вересні минулого року компанія Aston Martin представила перший в історії бренду кіберспортивний гоночний симулятор AMR-C01, розроблений спільно з технологічною студією Curv Racing Simulators. Всього буде побудовано 150 тренажерів. Вартість кожного складе 57 500 фунтів стерлінгів.

Читайте також:  Tesla знизить ціну авто на $ 10 000 за допомогою технології за $ 3

Джерело: Olympic Channel