Технології

Комп’ютери на Windows 10 отримають одну з фішок нових Xbox

Windows 10

Microsoft представила технологію прискорення завантаження DirectStorage для платформи PC. Раніше доступна тільки на консолях Xbox Series X/S, вона збільшує швидкість роботи систем, оснащених NVMe-накопичувачами з інтерфейсом PCIe 4.0. Тепер же компанія реалізувала підтримку корисної для геймерів функції і на більш доступному ПК-залозі.

Під час презентації Microsoft не розкрила всіх деталей, проте відомо, що технологія буде працювати на більшості сучасних ПК.

Читайте також:  Користувачі iOS вдвічі більше витрачають фанатів Android

DirectStorage

У списку системних вимог-графічний процесор з підтримкою API DirectX 12 і твердотільний NVMe-накопичувач з інтерфейсом PCI-Express не нижче третьої ревізії.

В такому випадку DirectStorage дозволить відчутно знизити навантаження на CPU і заощадити ресурси для виконання інших завдань.

DirectStorage

Відзначається, що технологія не буде працювати з дисками, підключеними по інтерфейсу SATA через його низьку пропускну здатність.

Поки невідомо, коли Microsoft реалізує підтримку DirectStorage для користувачів Windows 10. Софтмейкер пояснює високою фрагментацією заліза на ринку-для адаптації і тестування нової функції буде потрібно час.