Технології

Портативні колонки Sony для вечірок працюють до 30 годин

Sony

Sony розширила серію портативної акустики для вечірок трьома моделями: SRS-XP700, SRS-XP500 і SRS-XG500. Новинки оснащені фірмовими динаміками X-Balanced для створення насиченого і чистого звуку. Крім того, всі колонки оновленої серії мають RGB-підсвічування, щоб зробити прослуховування музики більш атмосферним.

Sony SRS-XP700, SRS-XP500 і SRS-XG500 поставляються з двома USB-портами для зарядки. Роз’єми для мікрофона і гітари дозволяють використовувати колонки для караоке і творчості. При цьому новинки підтримують функцію Party Connect, що дозволяє підключати до них до 100 сумісних динаміків для синхронізації музики і освітлення. Система динаміків X-Balanced особливої форми сприяє підвищеному звуковому тиску і зменшення спотворень.

Читайте також:  Нова технологія Apple захистить техніку від підглядання

Модель Sony SRS-XP700 додатково оснащена трьома фронтальними твітерами і одним, спрямованим вгору. Колонка може працювати від акумулятора до 25 годин і підтримує технологію швидкої зарядки, яка додає три години відтворення всього за 10 хвилин.

Sony SRS-XP500 отримала тільки два допоміжних твітера і може похвалитися 20 годинами автономної роботи. При цьому 10 хвилин швидкої зарядки забезпечать ще 80 хвилин прослуховування музики. Обидві колонки мають захист від бризок за стандартом IPX4.

Доповнює серію модель SRS-XG500 з чотирма окремими драйверами і двома пасивними випромінювачами. Її заявлена автономність становить до 30 годин, а швидка зарядка протягом 10 хвилин додає ще три години відтворення.

Читайте також:  Apple розробила надточний підекранний сканер Touch ID

У продаж Sony SRS-XP700, SRS-XP500 і SRS-XG500 надійдуть за ціною $420, $300 і $380. Про доступність новинок в різних регіонах буде оголошено пізніше.