Статті

Де у м. Чернівці швидка доставка суші та ролів — огляд закладів

Суші

Швидкість – ось що хвилює сучасну людину. Це стосується всього, в тому числі й доставки замовлення їжі. У світі, де постійно потрібно поспішати, щоб встигнути, зовсім мало залишається часу на їжу, відвідування ресторанів та прості розмови з друзями. Але іноді все ж потрібно зупинитися, щоб хоч трохи відпочити. І найкраще в цьому допоможуть страви з https://chernivtsi.sushi-master.ua/ua/, які кур’єри привезуть дуже швидко. А можна обрати й деякі інші ресторани, бо в місті працюють декілька чудових суші-барів, відомих відмінним сервісом та швидкою доставкою.

Суші Мастер

Відома мережа, яка встигла підкорити багатьох людей. Це ресторан японської та паназійської кухні, де клієнтам пропонують великий вибір цікавих страв. Серед них не тільки роли та суші, а й супи, вок, салати, закуски та десерти. Окремо у закладі пропонують меню для вегетаріанців. Там чудовий асортимент страв без додавання риби та морепродуктів. виключно овочі та рис.

Серед переваг можна виділити:

  1. Якість інгредієнтів – у закладі ретельно контролюють постачальників та обирають найкращі продукти.
  2. Смак страв – усі рецепти перевірені, відібрані ті, які найкраще смакують клієнтам.
  3. Самовивезення – ресторан надає клієнтам можливість самостійно забрати своє замовлення.
  4. Акції – про них можна говорити довго, бо саме тут є чудова можливість отримати сет за найнижчою ціною. Ресторан постійно оновлює пропозиції, змінює склад сетів. Але акційні знижки не закінчуються ніколи.

До всіх цих переваг додається ще один важливий момент – швидка доставка замовлення. Кур`єри планують маршрут, оцінюють ситуацію на дорогах та вирушають одразу, як отримують замовлення. У середньому доставка замовленні від Суші Мастер приїжджає за годину, якщо не виникають форс-мажорні ситуації.

Суші Вок

Гарний сервіс та швидка доставка – такими якостями може похвалитися суші-бар Суші Вок. Тут дещо менший вибір страв, ніж у конкурента. Але у меню пропонують смачні роли, чудові сети та відмінні воки. Це основні пропозиції закладу.

Доставка швидка. Кур’єри привезуть замовлення за адресою дуже швидко. Тому цей заклад знаходиться на позиціях лідера серед інших суші-барів міста.

Nori

Суші, супи, локшину можна замовити у закладі Nori. Тут чудове меню страв з відмінними смаками. Можна отримати задоволення від споживання будь-яких страв, а головне, що кур’єр привезе замовлення швидко. Клієнти не встигнуть зголодніти та сумувати в очікуванні своєї їжі.

БанZай

Заклад працює на ринку багато років та за цей час встиг налагодити чудовий сервіс. Тому дуже смачні роли або сети замовники отримують у короткі терміни. Тут не люблять гаяти часу, тому усі процеси відбуваються максимально швидко на радість замовникам.

Середня тривалість доставки – година. Іноді можуть бути затримки, але це рідко. Та заради смачної їжі можна інколи почекати декілька хвилин.

*На правах реклами