Технології

Apple запустила преміум-підписку на подкасти

Apple Podcasts

Крім нових моноблоків і планшетів, Apple представила оновлений додаток Podcast. Компанія розповіла про додавання преміум-підписки на подкасти та можливості, які вона включає. Користувачі матимуть доступ до вмісту від незалежних авторів, а також провідних студій та розважальних брендів.

Apple Podcasts

Спочатку в преміальну підписку будуть входити Tenderfoot TV, Pushkin Industries, Radiotopia from PRX, QCODE, NPR, LA Times, Athletic, Sony Music Entertainment, Los Angeles і багато іншого. Вже в наступному місяці в Apple Podcasts з’являться канали у вигляді груп шоу, відібраних і куруються творцями. Вони отримають унікальні назви, описи та відповідні зображення.

Читайте також:  Створено дешевий і екологічний біорозкладаний пластик

Преміум-підписка буде доступна більш ніж в 170 країнах і регіонах. Користувачі отримають такі переваги, як прослуховування без реклами, доступ до додаткового контенту, а також ранній або ексклюзивний доступ до нових подкастів. У версії iOS 14.5 Apple Podcasts обзаведеться розширеною вкладкою «пошук», яка буде забезпечувати швидкий доступ до топ-листів і категорій.

Apple Podcasts

У слухачів також з’явиться можливість зберігати окремі епізоди при автономному відтворенні, що спрощує створення закладок для подальшого прослуховування з бібліотеки. Контентмейкери через Apple Podcasts Connect можуть зареєструватися в новій програмі Apple podcasters Program для доступу до всіх інструментів, необхідних для створення і поширення преміальних підписок в додатку.

Читайте також:  Gucci випустила віртуальні кросівки за реальні гроші

Джерело: Macobserver