Технології

Складаний iPhone з безрамковий екраном на патентному зображенні

iPhone

Компанія Apple запатентувала дизайн смартфона з оригінальною конструкцією. Згідно з документом, пристрій складається екраном назовні, а його особливість полягає у використанні багатофункціональних сенсорних датчиках, включаючи регулювання гучності і Touch ID.

Apple

Використання сенсорних кнопок в смартфоні дає можливість реалізації безрамкового екрану, який до того ж буде мати однакові розміри з обох сторін пристрою. Багато уваги в патенті приділено шарніру-Apple розглядає різні його конструкції і виконання, включаючи вигин гаджета відразу в декількох місцях.

Читайте також:  Установка Android-додатків з Google Play стане швидше

Крім того, в документації зроблений акцент на властивостях і можливостях згинається фрагмента екрану. У самому вразливому місці дисплея компанія має намір застосувати таке скло або інший прозорий матеріал, який буде забезпечувати одночасно високу якість зображення, точність розпізнавання дотиків і довговічність.

Apple

При цьому Apple не планує позбавляти складаний iPhone роз’ємів-в описі до патенту йдеться про наявність фізичних портів на одному з двох торців корпусу гаджета. На думку інсайдерів, велика кількість зазначених у патенті деталей може свідчити про намір компанії незабаром представити подібний пристрій. Можлива дата випуску, технічні характеристики і ціна пристрою невідомі.