Авто

Зовнішність оновленого Volkswagen Polo розкрили до прем’єри

Оновлений Volkswagen Polo

Напередодні прем’єри оновленого Volkswagen Polo, яка намічена на 22 квітня, в мережі повністю розсекретили його зовнішність. Зображення, на яких можна розглянути як екстер’єр, так і салон новинки, з’явилися на китайському порталі Autohome.

З оновленням Polo отримав переоформлений передок із звуженою оптикою і зміненим малюнком денних ходових вогнів, які Volkswagen показав на тизері-скетчі на початку тижня. Від фар по всій ширині решітці радіатора тягнеться діодна смуга, яка переривається шильдиком. Спереду Polo показаний зі “спортивним” пакетом R-Line з особливим бампером.

Читайте також:  В Абу-Дабі сфотографували невідомий Ferrari

Оновлений Volkswagen Polo

На зображенні з іншого ракурсу представлений стандартний хетчбек з підретушованою кормою. Злегка змінилися ліхтарі: їх верхня частина витягнулася далі до центру п’ятої двері, форма якої залишилася колишньою. Ще одна видима зміна-напис Polo, яка тепер розташована під емблемою Volkswagen.

Оновлений Volkswagen Polo

У салоні основні нововведення торкнулися електроніки: з’явився новий екран мультимедійної системи збільшеного розміру, позбавлений «шайб»-крутилок, і сенсорний блок управління кліматичною установкою. Очікується, що в оснащення Polo увійдуть кілька нових помічників водія, а для салону запропонують свіжі варіанти обробки.

Що стосується моторної гами, то основною новинкою для “Поло” може стати електрифікована силова установка, що працює за принципом “м’якого” гібрида.

Читайте також:  В Україні хочуть підвищити штрафи за не пристебнутий ремінь безпеки

Джерело: Autohome