Авто

Opel відродив модель Manta у вигляді електрокара

Manta GSe ElektroMOD

Компанія Opel анонсувала швидкий дебют рестомода Manta GSe ElektroMOD, натхненного класичним купе Mantа, яке випускалося в 70-х роках минулого століття. Електрокар отримав дизайн в ретро-стилі і сучасні технології, наприклад, дисплей Pixel-Vizor на місці радіаторної решітки, на який виводиться різна анімація. Прем’єра новинки відбудеться 19 травня 2021 року.

Від оригінального Manta електрокару дістався дводверний кузов з довгим капотом і оформлення передка. Оптика сучасна, як і силова установка — за попередніми даними, її запозичать у Mokka-E.

Читайте також:  Peugeot презентував для Європи модифіковані 3008 та 5008

Ймовірно, мова йде про 136-сильний електромотор, який живить батарея ємністю 50 кіловат-годин, проте офіційної інформації про «начинку» Manta GSe ElektroMOD поки немає.

Manta GSe ElektroMOD

Фото: Opel

За основу Opel Manta GSe ElektroMOD була взята модель Manta A, яка вироблялася в період з 1970 по 1975 і розійшлася в кількості 498,5 тисячі примірників.

ElektroMOD в назві моделі в свою чергу відсилає до експериментального електрокару Elektro GT, який встановив кілька світових рекордів швидкості на німецькій трасі Хоккенхаймрінг в 1971 році.

У минулому році Opel змінила фірмовий колір з білого на яскраво-жовтий, який порахували більш впізнаваним і незабутнім. Крім того, цей відтінок символізує епоху електрифікації: до 2024 року всі моделі марки будуть електрифіковані.

Читайте також:  Представлений гібридний кросовер Huawei

Джерело: Opel