Суспільство

Кабмін продовжив карантин до липня

Карантин

Протиепідемічні обмеження будуть діяти щонайменше до середини року. На травневі свята українців просять залишатися вдома.
Уряд на засіданні в середу, 21 квітня, продовжив до 30 червня режим надзвичайної ситуації.

“Надзвичайна ситуація перш за все стосується органів державної влади та їхньої постійної готовності з протидії пандемії. Водночас це ще одне нагадування всім українцям, що ми повинні залишатися обачними та обережними. Адже від цього залежить здоров’я і життя наших близьких”, – зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Читайте також:  Радуцький назвав причини повільної COVID-вакцинації

Він зазначив, що особливо така обачність і свідоме ставлення необхідні в період травневих свят і Великодня. “У ці дні ми закликаємо людей залишатися вдома”, – сказав прем’єр.

“Масові скупчення людей на Великдень можуть привести до нової хвилі захворюваності. Тільки наша обережність, дотримання протиепідемічних правил і вакцинація зможуть зупинити вірус”, – додав Шмигаль.

Він зазначив, що ситуація з коронавірусом стабілізувалася.

“Зараз ми можемо говорити, що ситуація в Україні стабілізується. Не тільки з точки зору нових випадків, але і з точки зору навантаження на медичну систему. Але те, що ми виходимо з чергової хвилі, не означає, що коронавірус зник. Це точно не означає, що ми можемо повернутися до масових гулянь, вечірок, скупчень людей”, – сказав прем’єр.

Читайте також:  МОЗ назвало терміни масової вакцинації другою дозою

Він наголосив, що громадяни повинні залишатися обачними та обережними.